Czyszczenie i pranie – nasze zadanie!


Ostatni dzień tygodnia, piątek, zaowocował w nowe zlecenia, podczas których wypełnialiśmy swój codzienny obowiązek przywracania świeżości zabrudzonym tapicerkom meblowym. Tym razem obiektem naszej pracy był ogromnych gabarytów narożnik, potrzebujący solidnego czyszczenia przez ekipę Better Clean. 

 

Musimy przyznać, że w ostatnich dniach czyszczenie narożników cieszyło się u nas największą popularnością. Kolejne zlecenie tylko utwierdziło nas w tym przekonaniu! Narożnik od dłuższego czasu potrzebował odrobiny świeżości – to było widać na pierwszy rzut oka. Wpierw jednak podjęliśmy się dokładnej oceny stanu zabrudzenia narożnika, a następnie przystąpiliśmy do usuwania plam nierozpuszczalnych. Po dokładnym odkurzeniu mebla, nasza ekipa napotkała drobną przeszkodę. Nie każde plamy dało się usunąć za pomocą prespray’a – były one na tyle wymagające, że zdecydowaliśmy się użyć specjalnych odplamiaczy. Na efekt ich działania nie trzeba było długo czekać, po raz kolejny okazały się niezawodne. Plamy zostały całkowicie usunięte, a woda po czyszczeniu również pokazała nam, ile brudu ukrywał w sobie narożnik.

W międzyczasie gospodarze uraczyli nas przepyszną, aromatyczną herbatą, dzięki czemu pranie narożnika przebiegało jeszcze sprawniej! 🙂